Naujiena

Okalift Superchange

žaibiškos renovacijos sistema

Greitas sienų ir grindų dangų pakeitimas 

 

Nuo šiol prekybinių ir biuro patalpų atnaujinimas pagal kliento poreikius greitas ir su mažiausomis sąnaudomis.

Su „Kiesel“ „Okalift SuperChange“, naująja dangų  atkūrimo sistema, sienų ir grindų dangos ateityje gali būti lengvai pakeistos  be didelių pastangų.

Naujovė susideda iš didelio stiprumo audinio, kuris susideda iš dviejų sluoksnių. Audinio sluoksnis atskiria dangą nuo pagrindo. Sienų, grindų dangų atnaujinimo atveju senos dangos gali būti lengvai pašalintos per trumpą laiką ir vėl padengtos nauja danga. 

Jei naudojama „Okalift SuperChange“, renovacijos sistema, dangos  nuėmimas gali trukti iki 60 kvadratinių metrų ploto per valandą. Tai rekordinis laikas.

Renovacijos atveju „Okalift SuperChange“ audinys yra padalinamas ir viršutinis sluoksnis pašalinamas. Naują dangą galima uždėti tiesiai ant anksčiau pakloto Okalift SuperChange audinio.

  1. Pagrindas

  2. Okalift SuperChange mažos emisijos klijai. Klijų paskirtis audinio prijungimui prie absorbuojančių ir ne absorbuojančių paviršių.  

  3. Dviejų sluoksnių „Okalift SuperChange“ audinys gali būti naudojamas ant visų laikančių, statybinių absorbuojančių ir ne absorbuojančių pagrindų. Jis tinka atskirti ir sumažinti įtampą tarp viršutinių paviršių ir pagrindo

  4. Nesvarbu, ar plytelių ar parketo grindys - beveik visas dangas galima patikimai uždėti ant audinio, naudojant tinkamus ir išbandytus „Kiesel“  produktus. Tai leidžia pasinaudoti Okalift SuperChange  audinio privalumais. Konkrečiai kalbant, tai reiškia patikimimą sukibimą ir geras akustines savybes. 

  5. Dėl revoliucinės „Okalift SuperChange“ sistemos visos paviršiaus dangos gali būti atnaujintos greitai, lengvai ir su mažiausiu dulkių kiekiu. Net gipso kartono sienos 

Infoteka

Sertifikatai 2019| Bukletai  | Techniniai lapai 

UAB Kiesel Baltic
Draugystės g.17-1, Kaunas

tel.: +370 68730839
e-mail: info@kiesel.tl